Arama sonuçlarınız

1. Çözümlendi | Kilitli Ücretli Öğretmen LGS Sınav Ücreti İşlemleri

Merhaba, okulumuzda LGS'de görev alan bir ücretli öğretmenimiz var. Sınav ücretinin nasıl ödeneceği ile ilgili hiç kimseden cevap alamıyorum. Bilgisi olan var mı?
  2. Çözümlendi | Kilitli Ücretli Öğretmen Aralık-Ocak Soruları

Değerli arkadaşlar merhaba, bu konuda daha önce de benzer sorular sormuş olabilirim, affınıza sığınıyorum. Forumdaki tüm konu ve cevapları incelememe rağmen 2 parça halinde yapılan ücretli öğretmen 15-31 Aralık 2018 ve 01-14 Ocak Maaşı problemine net bir çözüm bulamadım. Forumda paylaşılan...
  3. Çözümlendi | Kilitli Ücretli Öğretmen Aralık Ayı Maaş Avansı

Merhaba, okulumuz ücretli öğretmenleri 15-14 dönemine göre çalışmakta. 15 Aralık - 14 Ocak Dönemi maaş işlemleri nasıl yapılacak? Daha önce KBSde emanet hesabı vs. kullanıldığı duydum. Bu döneme ilişkin işlemleri adım adım anlatabilecek olan var mı? teşekkür ederim.
  4. Çözümlendi | Kilitli Doğrudan Temin 22/D Yaklaşık Maliyet

Arkadaşlar merhaba, bulunduğum ilçenin Malmüdürlüğüyle ilgili yaşadığım bir sorun nedeniyle yardımınıza ihtiyacım var. 22/d ile yaptığımız bir mal alımında harcama talimatında ve onay belgesinde gözüken yaklaşık maliyetin 22/d eşik değeri aşması nedeniyle ödemeyi onaylayamayacaklarını...
  5. Çözümlendi | Kilitli ÖEB Damga Vergisi Hesaplama

Arkadaşlar merhaba, mysde otomatik olarak hesaplanabilen damga vergisi kesintisi manuel olarak nasıl hesaplanıyor? Yapılacak işlemleri yaza bilirseniz çok memnun olurum.
  6. Çözümlendi | Kilitli MYS Yanlış Ödeme Kalemi Seçimi (SGK Prim)

Arkadaşlar merhaba, MYS'de geçen ay stajyer öğrenci SGK prim ödemesi yaparken ödeme kalemi yanlışlıkla Sosyal Güvenlik Primi yerine Sağlık Primi olarak seçilmiş. Ödeme de onaylandı ve tamamlanmış durumda. Bu ay yeni işlem yaparken farkettik. Bu hata nasıl bir soruna sebep olur? Yapılacabilecek...
  7. Çözümlendi | Kilitli Modül Basım

Değerli Üyeler merhaba. Meslek Lisesinde modül basım ihalesinin ödemesi yapılırken ödeme kalemi olarak uygun seçenek nedir? Basılı yayınlar için hata verdi. Bütçe tertibi 13.01.33.62.09.2.2.00.6.03.2.1.Ancak bir türlü uygun ödeme kalemini bulamadım. Şimdiden teşekkür ederim.
  8. Çözümlendi | Kilitli Harcama Talimatı Onay Belgesi

Arkadaşlar merhaba, MYS'de 2 gündür Harcama Talimatı Onay Belgesi boş çıkıyor. Doğrudan teminle her zaman yaptığım gibi ödeme yapacağım bir iş var. Harcama oluşurken veya son sayfaya gelene kadar herhangi bir hata almıyorum. Hatta harcama talimatı onaya gönderilip onaylanabiliyor fakat belge...
  9. Çözümlendi | Kilitli Farklı II. Düzey Kodlarda Bulunan Tüketim Malzemeleri Ödemesi

Değerli üyeler merhaba, MYS-Taşınır entegresyonu hala tamamlanmadığı için bugüne kadar tüketim malzemeleri alımlarını tek bir II. düzey tüketim malzemesi kodunda birleştirerek ödeme yapıyordum. Fakat şimdi aşağıdaki listede yer alan gruplardan farklı ürünlerin olduğu 32 kalemlik bir ödeme var...
  10. Çözümlendi | Kilitli Okul Pansiyonları Harcama Sorunu

Değerli arkadaşlar merhaba, yaklaşık 2 haftadır MYS kullanıyorum. Pansiyonlu bir okulda müdür başyardımcısıyım. Şu ana kadar 1 doğalgaz ödemesi, 1 hizmet alımı ödemesi, 1 taşınırlı ödeme ve 1 adet de transfer gerçekleştirdim. Bu işlemlerde ödeme kaynağı olarak pansiyon seçtiğimde "DÖNER SERMAYE"...
  11. Çözümlendi | Kilitli KDV Tevkifatı

Arkadaşlar merhaba, MYSde hizmet alımı ödemesi yapmam gerekiyor. Her şey tamam da KDV tevkifatı (7/10) kesintisi nereden ekleniyor. HYSde tevkifat kelimesi yazardı, şimdi vergi bölümünde böyle bir şey yok sadece "KDV" diye bir giriş var. Bilgisi olan var mı?
Geri
Üst Alt