MYS ve MYSV2

Yeni Bütünleşik Devlet Muhasebesi Bilişim ve Yeni Harcama Yönetim Sistemi (MYS) ile ilgili güncel konular ve haberler paylaşımı

Yeni Mali Yönetim Sistemi (MYSV2)

28 Şubat 2022 tarihinden itibaren merkezi bütçe ve özel hesaplarda yürütülen projeleri ilgilendiren tüm ödeme emirlerinin MYS’ nin ikinci versiyonu olan MYSV2 üzerinden düzenlenecektir.
Konular
57
Konular
57

MYS Tüm İşlemler (Video Anlatım)

MYS İşlemlerine Ait Videolu Anlatım. Telif Hakları Yönünden Video sahibi Habib OCAK tarafından izin alınmıştır.
Konular
24
Konular
24

MYS-Bütünleşik Kamu Mali Yönetim Bilişim Sistemi

Yeni Bütünleşik Devlet Muhasebesi Bilişim ve Yeni Harcama Yönetim Sistemi (MYS) Giriş
Konular
99
Konular
99

MYS Maaş İşlemleri

MYS Maaş Fiili Hizmet Zammı (FHZ) Maaş Avansları Maaş Ödeme Emri Ek Ders SGK Prim ödemeleri ile ilgili konular ve haberler paylaşımı
Konular
202
Konular
202

MYS Harcama İşlemleri

MYS TTNET ELEKTRİK DOĞALGAZ TELEFON SU FATURASI SATIN ALMA AVANS ÖN ÖDEME KREDİ KONULARI VE HABERLERİ HAKKINDA GÜNCEL PAYLAŞIM
Konular
487
Konular
487

MYS-Yolluk İşlemleri

MYS Emekli Sürekli Geçici Görev Yolluğu Harcırah ve Yevmiyeler ile İlgili Güncel Konu ve Haber Paylaşımı
Konular
116
Konular
116

MYS Taşınır Varlık İşlemleri (TKYS)

MYS Taşınır Varlık İşlemleri (TKYS) Taşınır Kayıt Yönetim Sistemi MYS Entegrasyonu Varlık İşlem Fişi (VİF) Varlık İşlemleri Taşınırların Ödeme Emri
Konular
78
Konular
78

Çevrim içi üyeler

Şu anda çevrim içi üye yok.
Geri
Üst Alt