Mutemet Arşivi Hizmet birleştirme konusunda ne önerirsiniz

• Konbuyu başlatan Paramedik70
  • Başlangıç tarihi

Paramedik70

Misafir
Konu Sahibi
Ben 2007  temmuz ayında  kamuya Paramedik olarak atandım. Kamuya atanmadan önce 2.5 yıl Özelde çalıştım. (Üniversite Hastanesi) Kamuya atandığımda hizmet birleştirmesi yapmak istediğimde...
İçeriğin tamamını görüntülemek için Özel Üye olmanız gerekmektedir.

kenanyılmaz

Mutemet
Kayıtlı Üye
hizmet birleştirmeniz bakanlığınızın sgk ile yazışma hızına göre değişebilir. sizin herhangi bir hizmet dökümü almanıza gerek yok zaten sgk sizin tc, sigorta no gibi verileriniz den size ait tüm...

Üye

Misafir
Konu Sahibi
Bakanlık üst yazı ile kendi isteyebilir.ama kendin verirsen sureci kısaltırsın.ozelde çalıştığın firmadan ıslak kaşeli bunyemizde şu tarihler arası paremedik olarak çalışmıştır.ust yazısı...

Paramedik70

Misafir
Konu Sahibi
Sağlık Bakanlığında paramedik kadrosu yok. Bizim kadrolarımız sağlık teknikeri olarak geçiyor.

Paramedik70

Misafir
Konu Sahibi
kenan' Alıntı:
hizmet birleştirmeniz bakanlığınızın sgk ile yazışma hızına göre değişebilir. sizin herhangi bir hizmet dökümü almanıza gerek yok zaten sgk sizin tc, sigorta no gibi verileriniz...

kenanyılmaz

Mutemet
Kayıtlı Üye
forumun amacı bu paylaşmak..ben teşekkür ederim.

Paramedik70

Misafir
Konu Sahibi
Daha önceki çalıştığım kurumun eski personeline çalıştı belgesi vermediği konusunda duyumlar aldım. Kuruma dilekce ile resmi olarak istekte belge isteğinde bulunacağım. Elimde dilekce taslağı...

kenanyılmaz

Mutemet
Kayıtlı Üye
Paramedik70' Alıntı:
Daha önceki çalıştığım kurumun eski personeline çalıştı belgesi vermediği konusunda duyumlar aldım. Kuruma dilekce ile resmi olarak istekte belge isteğinde bulunacağım...

Çevrim içi üyeler

Online istatistikleri

Çevrim içi kullanıcılar
2
Çevrim içi ziyaretçiler
176
Toplam ziyaretçi
178

Beğenilen Konular

Geri
Üst Alt