MÜLKİYE İLHAN kullanıcısının son içeriği

1. Çözümlendi | Kilitli Sabitlerin Genel Bütçeye Geçmesiyle Kısıt Sabit Ek Ödemeler Nasıl Ödenecek

merhabalar, Manuel hesaplamak için bir excel formatınız var mıdır? Paylaşabilir misiniz?
  2. Çözümlendi | Kilitli Güvenlik Personeli Eğitim Durumu Için Fazla Mesai Verilir Mi???

Kişi döner sermayeden maaş alıyor. Genel bütçe personellerinin fazla mesaisi için ödenek talebinde bulunuyoruz.
  3. Çözümlendi | Kilitli Güvenlik Personeli Eğitim Durumu Için Fazla Mesai Verilir Mi???

onlara tebliğ edilen yazı var polnet güvenlik personeli internet sayfaları var yazıda katılmaları zorunlu diye tebliğ edilmiş personellere 1656409779 resmi bir yazı olsa iyi olurdu ya ödenip ödenmeyeceğine dair
  4. Çözümlendi | Kilitli Güvenlik Personeli Eğitim Durumu Için Fazla Mesai Verilir Mi???

kişi çok sıkıntılı bir insan bakanlığa dilekçe yazmış bu durum için, yani yıllık izinli olduğu gün 4 saati ekleyince 45 saati aşmış oluyor.
  5. Çözümlendi | Kilitli Güvenlik Personeli Eğitim Durumu Için Fazla Mesai Verilir Mi???

Merhaba arkadaşlar bizim bir güvenlik per. İşçimiz yıllık izindeyken eğitime gitmiş. Emniyetin düzenlediği bu eğitimin kurumumuzla ilgisi yok yani bu eğitim için bakanlığın görevlendirme veya makam oluru yok. kendisi o gün yıllık izinde olduğu için kurumdan 4 saatlik fazla mesai ücreti talep...
  6. Köşe Yazıları Kesenek Sisteminden Prim İade Nasıl Yapılır resimli Anlatım

Mrb arkadaşlar ben askere giden personelim için ilk defa prim iadesi yaptım ama en son malmüdürlüğü bilgilerini girip tıklayınca işlem başarısız diye hata verdi fakat pdf şeklide oluştu yani çıktı aldım ama ne kadar doğru oldu bilemedim oldu mu acaba
  7. Çözümlendi | Kilitli Geriye dönük ek gösterge ödemesi

YAPTINIZ MI? BENDE DE AYNI DURUM VARDA BEN EXCELDEN PEK ANLAYAMADIM:(
  8. Köşe Yazıları Kesenek Sisteminden Prim İade Nasıl Yapılır resimli Anlatım

kişi ücretsiz izne ayrılınca ayrılış bildirgesi vermiyoruz ki ayrılış bildirgesindeki seçtiğimiz nedeni girmek gerekir diye bır madde var.
  9. Köşe Yazıları Kesenek Sisteminden Prim İade Nasıl Yapılır resimli Anlatım

peki bu prim iade işlemi ne zaman yapılır. kişi ücretsiz izne çıkınca mı yoksa kurumdan ayrılınca mı??? Sanırım ücretsiz izne ayrılınca yapılmaz çünkü ayrılış bildirgesinde bahsediyor ayrılış bildirgesi işten ayrılınca yapılan birsey değil mi??
Geri
Üst Alt