5434 Tabi Memur İhraç Sonrası Göreve Iade Maaş Hesaplama

Memur Pro 5434 Tabi Memur İhraç Sonrası Göreve Iade Maaş Hesaplama V4

Sadece - Özel Üyeler - İndirebilir.
5434 Sayılı Kanuna Tabi Memur İhraç Sonrası Göreve iade Maaş Hesaplama programı Erhan Zorkul ve Mehmet AKDEMİR tarafından foruma kazandırılmıştır.
Porgram 2022 İstisna kapsamında 2022_V1 versiyonu olarak dizayn edilmiştir.

1641324220486.png
Telif Hakları
Bu bölüme eklenen Program & Görsel Forum Kuralları gereği Telif hakları başlıklı madde kabul edilerek eklenmiştir.
Yazar
Mehmet AKDEMİR
İndirilme
176
Görüntüleme
2,388
İlk yayınlama
Son güncelleme
Değerlendirme
5.00 yıldız 2 değerlendirme

Mehmet AKDEMİR ait diğer kaynaklar

En son güncellenenler

1. 5434 İHRAÇ SONRASI GÖREVE İADE MAAŞ HESAPLAMA

İlksan ödemesi, toplu sözleşme ikramiyesi ve sendika kesintisi eklendi. Aynı bordroda istisnalı...
  2. 5434 SAYILI KANUNA TABİ MEMUR GARİYE DÖNÜK MAAŞ HESAPLAMA - İSTİSNA VE İLKSAN KESİNTİSİ UYGULANDI

5434 SAYILI KANUNA TABİ MEMUR GARİYE DÖNÜK MAAŞ HESAPLAMA - İSTİSNA UYGULANDI - İLKSAN...
  3. Verileri Sil sorunları giderildi

Verileri Sil sorunları giderildi
  4. İlk Satır %100 Artış sorunu

İlk satırda bulunan %100 artış kullanılmadan işlem yapılmak üzere güncellenmiştir.
  5. 5434 Memur İhraç sonrası Göreve iade Hesaplama Programıdır.2022 Yılı ve sonrası İstisna Kontrollüdür

Bu program 2022_V1 olarak; 5434 Memur İhraç sonrası Göreve iade Hesaplama Programı olarak Geriye...

Son incelemeler

Elinize Sağlık arkadaşlar 3. aydan sonraki hesaplamaları yaptığımızda G.V. kesmiyor ben mi yanlış yaptım acaba
Mehmet AKDEMİR
Mehmet AKDEMİR
Bilgi girişi ve katsayıları girip girmediğinizi kontrol edin. Eğer sorun devam ediyorsa giriş yaptığınız şekilde bana özelden programı gönderin bakayım
Eline Sağlık
Geri
Üst Alt