Arama sonuçlarınız

1. Konu Çözüldü V2 Bildirge Kullanıcı Değişikliği

4b sözleşmeli personellerin v2 e bildirgeleri için kullandığımız kullanıcılarının değişimi istendi. bu konuda işleyiş nasıl ne yapmam gerekiyor.
  2. Çözümlendi | Kilitli Taban Ek Ödeme Tüm Birimlerde Aynımı

Bu tablo bakanlığın örneklidiği bir tablo olmadığından çok araştırmaya gerek yok. Sonuçta yönetmeliğe göre temel hesaplanmakta ve biz onu baz alırız
  3. Çözümlendi | Kilitli Ücretsiz Izinli Personelin Fhz Bildirimi

18 ocakta emekli olan kişinin 2023 fhz nasıl bildirecem. iştirakçilğinin son bulması diyecem ama ocak ayı keseneği de var . 2023 yılını bildirdim bu personel emekli diye ayrı bildirmem gerek . dönemler ne olacak
  4. Çözümlendi | Kilitli Ücretsiz Izinli Personelin Fhz Bildirimi

Merhabalar ücretsiz izine ayrılan personelin fhz bildirimi ne yapmam gerekiyor. 12/05/2023 - 12/04/2024 yılları arasında ücretsiz izinli olacak bu kişinin ayrıldığı tarihe kadar ki fhz bildirimini nasıl yapmam gerek. aralık maaşı olmadığından 2023 dönemine dahil edemiyorum. ek olarak...
  5. Çözümlendi | Kilitli Emekli Sandığı Primleri Hakkında

bizde aynı işlemleri yaptık ancak personel ısrarla ankara sgk bildirmem için yazı istedi. neyse birşeyler karaladım gönderdim. teşekkürler
  6. Çözümlendi | Kilitli Emekli Sandığı Primleri Hakkında

Personelimiz rönt. tekknisyeni iken şef kadrosuna geçiş yapmış emekli oluncada 3600 ek göstergeyi talep etmiş ve İzmir 7.İdare Mahkemesi 2023/733E ve 2023/2648K nolu dosyalarına istidaneden açmış ve davayı kazanmasından dolayı emekli olunca 2800 den hesaplanan ek gösterge 3600 göre...
  7. Çözümlendi | Kilitli Röntgen Ve Laboratuar Kısmı Süreli Çalışması

Hocam çok güzel tablo hazırlamışsınız elinize sağlık. bende aynı mantıkla işliyorum ama faklı işleyişler olunca sormak zorunda kaldım. son bir soru diyelim Lab. teknisyeni 24 saatlik acilde 7 nöbet tuttu bunun mesai içine denk gelen 8 saatlik kısmı hizmet sunum alanına mı yazıyorsunuz. Ben...
  8. Çözümlendi | Kilitli Röntgen Ve Laboratuar Kısmı Süreli Çalışması

sizin bu iki birim sadece acile hizmet veriyorsa onların hizmet sunum alanlarını acil servis göstermeniz gerekmezmi. sonuçta measi çıkmasada acilde mesailerini tamamlıyorlar
  9. Çözümlendi | Kilitli Röntgen Ve Laboratuar Kısmı Süreli Çalışması

1709015116 benim röntgen personelim poliklinik yani diğer ayaktan tedavi hiz. olarak , ameliyathane ve acildeki çalışmışlığını teşvikte 3 farklı hakukla hesap geçmiş . Acildeki fazla çalıştığı süreyide yazdığım halde onun hesabinı göremedim. bodroya baktım sadece saatlerini gördüm onu ekobs...
  10. Çözümlendi | Kilitli Röntgen Ve Laboratuar Kısmı Süreli Çalışması

1708952750 evet bende öyle yapıyorum ayaktan tedavi olarak giriyorum. ama acildeki çalışmasının personel 24 saat acilde nöbet tuttuğu günü bana 3 gün olarak hizmet sunum alanına yazmamı istiyor. bende olmaz diyorum 8 saatini 1 gün olarak hizmet sunum alanına acil olarak diğer kalan 16 saatini...
  11. Çözümlendi | Kilitli Röntgen Ve Laboratuar Kısmı Süreli Çalışması

Merhabalar arkadaşlar röntgen ve labv personelleri genelde kısmı çalıştığından teşvik girişlerini her hastane farklı uyguladığından ücret farkı çıkıyor böyle oluncada personel bizim ücretleri kıyasalama diğer hast. kıyaslama yapıyor. Röntgen pers. ay içinde mesaisini poliklinikte, acil...
  12. Çözümlendi | Kilitli Eğitim Ve Kongre Giden Personel Ekobs Giriş İşlemleri

Yaşar Yarımoğlu bey izin maddesinin içinde eğitim geçmiyor diye ben eğitime giden hemşirelere esikisi gibi çalışma ve görevlendirmeden yapıyorum. kongreye gidenleri ise izin kısmından yapıyorum doğrumudur ki. izin kısmından kişiyi çalışmış sayıyor. fakat çalışma ve görevlendirme kısmından...
  13. Çözümlendi | Kilitli Eğitim Ve Kongre Giden Personel Ekobs Giriş İşlemleri

Merhabalar eğitime giden sağlık çalışanı (hemşire, psikolo vb.) ve Kongreye giden hekimlerin veri girişlerini EKOBS nerden yapıyoruz. Eskiden çalışma ve görevlendirmeden yapıyorduk şimdi izin kısmından yeni bir madde eklenmiş aklım karıştı.
  14. Mutemet Arşivi Maaş 2022 Avans Bütçe Kodu

avans kapamada olmuyor mu sizin dediğiniz. ben borç kısmına maaş avansı almak istiyorum
  15. Mutemet Arşivi Maaş 2022 Avans Bütçe Kodu

yasin bey genel bütçeden olacak MYS den kesiyoruz
  16. Mutemet Arşivi Maaş 2022 Avans Bütçe Kodu

Selam arkadaşlar sözleşmeli 4924 ve dönersermaye personelin aralık ayı sabitlerinin ödeme emirlerini MYS den kesiyoruz. ancak aralık olduğundan maaş avansı bütçe kaleminden kesmem gerek yıl sonu olduğundan ama kalemi bulamadım. yardımcı olursanız sevinirim iyi çalışmalar
  17. Çözümlendi | Kilitli Kişi Borcu Açılan Personelin Taksitle Ödenmesine Ait Olur Yazısı Nasıl Olmalıdır?

Bu olur yazısını saymanlık istedi. Dönersermaye kişi borcu olduğundan evrakları saymanlığa yolluyoz.dediğiniz gibi mal müd. Sorun çıkarmazdı dilekçelerinde taksit talepleri var müdürde uygundur diye not düşmüştü. Teşekürler 1669400169 Çok teşekürler Yaşar Yarımoğlu,
  18. Çözümlendi | Kilitli Kişi Borcu Açılan Personelin Taksitle Ödenmesine Ait Olur Yazısı Nasıl Olmalıdır?

Merhaba arkadaşlar bizim birkaç personeli kişi borcu çıktı bu kişilerden bazıları dilekçe verip taksitle geri ödeme istediler bizde bu personellerin dilekçelerini Hastane Müdürümüz tarafında dilekçeler uygundur diye not düşüldü. Ancak saymanlık bunu kabul etmedi ve bunun için harcama yetkilimiz...
  19. Çözümlendi | Kilitli Temel Ek Ödemede Disiplin Cezası

Teşekkürler yasin bey
  20. Çözümlendi | Kilitli Temel Ek Ödemede Disiplin Cezası

Selam arkadaşlar yeni çıkan sağlık bakanlığı ek ödeme yönetmeliği 6. Madde 2 sıralı bentte ' Taban ödeme; personelin ödüllendirilerek motivasyonun artırılması amacıyla yapılan ödemedir. Bu ödeme, Ek-3A sayılı tablodaki personelin kadro unvanına göre belirlenen taban katsayısının en yüksek Devlet...
  21. Çözümlendi | Kilitli Emekli̇ Dönüşü Maaş İşlemleri̇

Teşekkürler yaşar by ..
  22. Çözümlendi | Kilitli Emekli̇ Dönüşü Maaş İşlemleri̇

Halil bey linki okudum genelde eski tarihli yazışmalar sgk girişleri hitaptan yaptığımız için yazışmalardaki kodlar yer almıyor bile.
  23. Çözümlendi | Kilitli Emekli̇ Dönüşü Maaş İşlemleri̇

Merhabalar benim emekli dönüşü personelim işe tekrardan başladı. Yani kişi emekli doktor tekrardan işe döndü bu kişinin maaşını nasıl hesaplayacam bilgisi olan varsa yardımcı olursa sevinirim. şimdiden teşekkürler
  24. Çözümlendi | Kilitli Gi̇yi̇m Yardımı Ödemesine Ait Örnek Olur Yazısı

Selam arkadaşlar giyim yardım ödemeleri için olur yazısı örneği varsa paylaşabilirmisiniz
  25. Çözümlendi | Kilitli Sgk Girişi Sehven 5434 Olması Gerekirken 5510 Olması

Selam arkadaşlar bir personelimin sgk girişinin 5434 olması gerekirken 5510 girişi olarak sisteme kaydı yapmışım ve kesenekler haliyle yanlış olmuş. bunu düzeltmem için excell hesaplama cetveli varmıdır.
  26. Mutemet Arşivi Ekobs Rapor Girişleri

Bende yasin bey gibi düşünüyorum heyet raporu hakem hastanede tarafından onaylanmamışsa diğer diye giriyorum. Tek hekim raporlarını ise 5 kodundan giriyorum Sistem buradan yapılan girişlerde ilgili personeli yılda 7 güne kadar çalışmış olarak değerlendirileceğinden ,sizin heyet raporları hakem...
  27. Çözümlendi | Kilitli Laborant Giyim Yard.

teşekkürler rıdvan by.
  28. Çözümlendi | Kilitli Laborant Giyim Yard.

Sağlık Bakanlığında çalışan ünvanı laborant olan personel giyim yardım olarak ne verilir. biyolog ünvanı içinde giyim yardımı ne verilir. ben yönt. baktım teknik hiz. sınıfındaki laboratuvar ünvanına ayakkabı ve önlük der ama bizim personel sağlık hiz. sınıfı ondan kafam karıştı
  29. Çözümlendi | Kilitli 4/B Personeli̇nin Bildirgesinde Işe Giriş Tarihinin Bildirilmemesi

ilgili personellerin girişleri dediğiniz gibi 14-15 tarihleri arası.. sistem belki ondan uyarı vermedi. Teşekkürler
  30. Çözümlendi | Kilitli 4/B Personeli̇nin Bildirgesinde Işe Giriş Tarihinin Bildirilmemesi

Günaydın herkese ben eylül ayının sözleşmeli personelin sgk kesenek bildirgesini bildirdim fakat işten ayrılan personelin ayrılış tarihini ve yeni başlayan pers. giriş tarihini bildirgenin sütununa yazmayı unuttum ve bildirgeyi onaylayıp bugün yolladım ( sistem gün ve primleri yazarken uyarı...
  31. Çözümlendi | Kilitli Uzmanlık Eğitimine Giden Doktor

Herkese kolay gelsin uzmanlık eğitimi için giden doktorun kbs maaş hesaplarken unvanın tabip olarak mı asistan olarak olması gerekir.
  32. Çözümlendi | Kilitli Giyim Yardımında Teknik Hiz. Sınıfı

Süleyman by günaydın hastane personellerinden kimilere verilir giyim yardımı . memur+ mühendis+programcı+mimar bu personellere de verilir mi. kısacası hangi personele vermemem gerekiyor. ilk kez yapıyorum giyim yardımını yardımcı olursanız sevinirim
  33. Çözümlendi | Kilitli Giyim Yardımında Teknik Hiz. Sınıfı

Formumda '' Giyım yardımında Teknik Hizmetler Sınıfına verilmeyecek. onu özellikle dikkat edin sadece teknik yardımcısı olana verilecek. hizmetli kadrosuna verilen giyecek yardımı ile aynı eşdeğerdir.'' diye bir cümle okudum Teknik Hizm sınıfına neden verilmiyor dayanağı nedir tam anlayamadım...
  34. Mutemet Arşivi 2020 Dönemi Memurlara Yapılacak Giyecek Yardımı Genelgesi Açıklandı

Bende giyim yardımı personel listesi hazırlıyırum da neden verilmiyor dayanağı nedir.
Geri
Üst Alt