Hakkımızda

Mutemet Forum I Uzman Mutemet Hakıkında

Mutemet Forum I Uzman Mutemet Forumu

MİSYON ve VİZYONUMUZ:

Ülkemizde Kamu Kurum ve Kuruluşlarında çalışan Mutemetlerin, mesleklerini geliştirmek ve yaptıkları işin bilinçli bir şekilde yapılmasını sağlamak adına, Kamu Kurumlarında çalışan Mutemetlere, ben ve ekibimdeki Uzman Mutemetlerce yılların deneyimlerini aktararak bilgi paylaşımı sağlamaktayız.

Öncelikle Mutemetliğin ne demek olduğunu, mutemetlerin yaptıkları işlerde karşılaştıkları sorunlara çözüm getirerek anlatmaya ve öğretmeye çalışıyoruz. Bugün kamuda çalışan yüzlerce mutemet yeterli mesleki bilgiye sahip olmadan, Mutemetlik görevlerini sürdürmeye çalışıyorlar. Alt yapısı olmayan çoğu Mutemet memur, zaman zaman yaptıkları işlerden dolayı cezai durumlara düşmektedirler. Bunların mutemetlik adına bir ünvanları olmadığı gibi, sorumlulukları karşısında ek bir ücret yansıtılmamaktadır.

Bizler bu kurumlarda çalışan mutemetlere kanunların emrettiği şekil ve yönergelerle işlemleri açıklıyoruz. Onlara işlerinde yardımcı programlar hazırlayıp sunuyoruz. Gerek memur, gerek sözleşmeli ve işçi maaşlarının mantığını anlatmaya, KBS ve MYS ile birlikte çalışma prensiplerini öğretiyoruz. Amacımız, yılların birikimlerini aktarmak ve mesleğimizin düzgün bir şekilde icrasını sağlamaktır.
Forum üyelerimize bilgi paylaşımını daha kaliteli ve hızlı bir şekilde sunmak bizim görevimizdir.
Ancak XenForo Lisans ücreti, VPS sunucuları, Eklenti Lisans Ücretleri, SSL ve Domain ücretlerinin artması neticesinde, forumun devam etmesi adına Hizmet Bedeli adı altında "Ücretli Abonelik" sistemi uygulanmaktadır. Destek amaçlı yardım ile hem forumun devamı hemde kaliteli bir hizmet vermenin gururunu yaşıyoruz. Destek olan tüm forum üyelerine bir kez daha teşekkür ederiz.

SİTE SAHİBİ:

Sitemiz 05.09.2014 yılında kurulmuş olup, 2023 tarihi itibarıyla 9 yıllık bir paylaşım sitesidir. Site sahibi ve Yöneticisi H.Tuğrul SÜMER 32 Sene, Kamu ve Özel Kuruluşlarda Muhasebe, Mutemetlik ve Personel Özlük işleri ile mesleğini icra ederek 2017 yılında Ayvalık İlçe Milli Eğitim Müdürlüğünden 49 yaşında emekli olmuştur. Sitenin sunucu bakımı, yedeklenmesi ve diğer hosting hizmetlerini kendisi vermektedir.
HTS Bilişim Hizmetleri - Edremit VD
Sitemizde Admin, Moderatör ve Uzman Mutemetler olarak Eğitim ve yönetimi sağlamaktayız. 
Yönetim Kadromuz için tıklayın.. 
Uzman Kadromuz için tıklayın..

Soru ve sorunlarınız için bizlere burdan yazabilirsiniz.

  • Yayınlanan
    18 Eki 2019
  • Sayfa görüntüleme sayısı
    3,642
Geri
Üst Alt