Arama sonuçlarınız

1. Çözümlendi | Kilitli 9 Gün Olan Resmi Tatilde, Sürekli İşçilerin 2 Gün İdari İzninin Hesaplanması Hk.

Merhabalar Kolay Gelsin. 9 gün olan resmi tatilde 2 günün idari izin olması sebebiyle işçilere o 2 günde yapılacak ödemelerin nasıl hesaplanacağı konusunda görüşünüzü alabilir miyim?.
  2. Çözümlendi | Kilitli Sürekli İşçi 14 Günlük Maaş Hesaplama

bahsettiğiniz % 35 fark kişiye ait yüzdelik dilimi mi? şuan yeni sözleşmede %35 zamlı gece mesaisi var sadece. eğer kişiye ait bir yüzdelikse oda zatan enflasyon farkı verildiği halde 119 un altında kalır. 119,25 e çekilir oda . 31.12 günlük ücreti ne
  3. Çözümlendi | Kilitli ckys de 17 günlük hesaplanan maaşın vergi matrahini 14 günlüğe atmıyor

benim hesapladığım bordroyu süregelene atmıştı kesinleştirmeden tek tek girmiştik 800 personeli toplu exceli yok malesef . hep toplu excelden çalışıyorum normalde
  4. Çözümlendi | Kilitli ckys de 17 günlük hesaplanan maaşın vergi matrahini 14 günlüğe atmıyor

17 günlüğünde ocak ayı süregeleninde görünmesi gerekir mi . sistem hep 14 günlük matrahını atıyordu zaten yeni bişey deil
  5. Çözümlendi | Kilitli sürekli işçilerin 14 günlük maaşları ,yeni oluşan günlük ücretler ve sosyal yardımlar hk.

merhabalar arkadaşlar kolay gelsin. sürekli işçi 14 günlük maaşı yaptınız mı biz yazı bekliyoruz hala gelmedi sadece sendikalarından bir yazı geldi sosyal yardımların enflasyon farkı eklenince ne kadar olacağıyla alakalı . bakanlıktan yazı gelir mi günlük ücretlerinin ne kadar olacağıyla ilgili...
  6. Mutemet Arşivi 2021 Yılı Asgari Ücret belli oldu.

işkur işçilerin arttırımlarını genelde öyle yapmışız. aynısı olur die düşünüyorum.
  7. Mutemet Arşivi 2021 Yılı Asgari Ücret belli oldu.

ocaktan sonra oluşacak yeni günlük ücretin119,25 üzerine birde enflasyon farkı verilecek mi
  8. Çözümlendi | Kilitli Sürekli İşçi Çkys de Gelir Tanımlama

merhabalar bilindiği üzere sürekli işçi maaaşları çoğunlukla çkys üzerinden hesaplaması yapılıyor. yeni gelen toplu sözleşmeyle birlikte yeni gelir tanımlamalarına gerek duyuldu. bu da yine kullanıcaya ait tanımlama şeklinde oluyor. sorularım var bununla ilgili ; 1-) yeni toplu sözleşmeyle...
  9. Mutemet Arşivi 696 KHK işçilerin yeni toplu sözleşmeye geçiş mali ve sosyal haklar

gelen yazıda 60 günlük verilen ikrameyeden bahsediyor. zaten bahsettiğiniz tediye alacaklarını aldı işçiler. ödenecek oaranlanacak bir durum olması yanlış olur..
  10. Mutemet Arşivi 696 KHK işçilerin yeni toplu sözleşmeye geçiş mali ve sosyal haklar

bana gelen görüş yazısında bu kısım belirtilmeden gelmiş. şimdi kuruma gelen yazıya baktığımda bu ibare varmış teşkkürler ömür hocam.
  11. Mutemet Arşivi 696 KHK işçilerin yeni toplu sözleşmeye geçiş mali ve sosyal haklar

merhabalar ömür hocam , yakacak ve çocuk yardımı için ; oranlanarak ödnecek sosyal yardımdan tam mahsup edilmesi deniliyor. yine de oranlayarak mı mahsup etmek gerek tam mahsup edilmesi gerekmez mi. biz bu ay ki maaşa bırakmıştık.
  12. Mutemet Arşivi 696 khk kapsamında kadroya alınan işçilerin yeni toplu sözleşmesine geçişleri dolayısıyla sosyal hakları

merhabalar bilindiği üzere stratejiden gelen yazıdan sonra, ödenen önceki toplu sözleşmedeki çocuk ve yakacak yardımının mahsup edilmesinden bahsedilmişti. forumda bakarken çocuk ve yakacak yardımını oranlayarak mahsup edenlerde var. gelen yazıda tam olarak ödenen çocuk ve yakacak yardımının tam...
  13. Çözümlendi | Kilitli Sürekli işçi teknik personel olarak atanan personelin istihdam durumu ve mezun olduğu okul farklı olablir mi?

KİŞİNİN DİPLOMASINA GÖRE ALIM YAPILMAMIŞ. TEKNİSYEN OLARAK GEÇMESİNE YETMİYOR YANİ TEKNİK LİSE DİPLOMASI. EMSAL MEMUR DENDİĞİ İÇİN MEMURLAARDA TEKNİK VE TEKNİKER OLMASINA BAKILIYOR. 1604491648 göndriğim excel pdf inceleme şansı olan varsa bir bakabilirmi? bu şekilde sorun yaşıyoruz.sizin...
  14. Çözümlendi | Kilitli Sürekli işçi teknik personel olarak atanan personelin istihdam durumu ve mezun olduğu okul farklı olablir mi?

merhabalar sürekli işçi iş kur tarafından atanan bir işçimizin ataması inşaat boyacısı/boyacı teknik sınıf olarak yapılmıştı. personelin getirdiği diploma teknik meslek lisesi elektirik. personelin teknik lise bitirmesinden ötürü emsali teknisyen memura ödenen teknik hizmet tazminatının...
  15. Mutemet Arşivi 696 Khk Kapsamındaki İşçilerin İş Kolları Güncellemesi

YİNE CUMARTESİ GÜNÜ GİRİŞİ YAPABLİRİZ TARİHİ 01/11/2020 OLARAK GİREREK YAPABLRİZ DİYE DÜŞÜNYORUM.
  16. Mutemet Arşivi 696 Khk Kapsamındaki İşçilerin İş Kolları Güncellemesi

1 günlükte olsa kesmek gerekiyormuş. ben de o şekilde biliyorum
  17. Mutemet Arşivi 696 Khk Kapsamındaki İşçilerin İş Kolları Güncellemesi

onur bey merhaba bizimde 800 personelimiz var toplu xml cumartesi günü çıkışları yapıp sonrasında da girişleri yapalım diyoruz aynı gün nasıl olur öle yapılsa . biz hep toplu çalıştık bu zamana kadar 1603797982 merhabalar 696 khk işçilerinin şuan ki ücretleri 106,10 . toplu sözleşmede tabloda...
  18. Mutemet Arşivi Sağlık Bakanlığı Sürekli İşçi (İşkur) Tarafından atanılan İşçilerin Son Gelen Toplu Sözleşmeye Göre Olması Günlük Ücretleri

kolay gelsin maaşı bitirip yeni fark excellerine başlıyorum. yalnız şu dikkatimi çekti. deneme süresinde asgari ücretli çalıştırılır diyor tis te . geriye dönükleri yaparken ilk ayı asgari ücret olarak mı değerlendirmemiz lazım ? görüşünüz nedir.
  19. Mutemet Arşivi Sağlık Bakanlığı Sürekli İşçi (İşkur) Tarafından atanılan İşçilerin Son Gelen Toplu Sözleşmeye Göre Olması Günlük Ücretleri

birşey sorabilirmiyim nasıl 111,45 e çekiliyor kişinin zaten zamdan önceki olması gerekn dönem ücreti 105,50. 2020/7. ay zammından sonra 111,57 olmayacakmı 1599548713 kolay gelsin bir işçi işe girişi 30.06.2020 .sendikaya üyelik 26.08.2020 bu işçinin günlük yevmiyesi hakkındaki görüşünüz nedri ?
  20. Mutemet Arşivi Sağlık Bakanlığı Sürekli İşçi(işkur) Hizmet Zammı ve Yol Yardımı Netten Brüt Bulma

"her ay aylık çıplak ücretinin diyor". ay da çeken güne göre değiştiğini düşünüyorum ücretinin. o yüzden hizmet zammıda değişr.
  21. Mutemet Arşivi Sağlık Bakanlığı Sürekli İşçi(işkur) Hizmet Zammı ve Yol Yardımı Netten Brüt Bulma

açıkçası direk; 111,57 günlük ücretinin %13 ünü alıp (14,50 oluyor çkys tanımlaması da bu şekilde tutar kısmına). her ay 30 ya da 31 neyse çalışma günüyle çarpıp vermek.
  22. Mutemet Arşivi Sağlık Bakanlığı Sürekli İşçi(işkur) Hizmet Zammı ve Yol Yardımı Netten Brüt Bulma

yan ödeme kararnamesinde teknik lise olarak gösterilmiş en son . ilkokul ortaokul mezunu yalnız teknisyen yardımcısı var yard. hizmetler sınıfı altında. bir o kalıyor emsal tutulacak .
  23. Mutemet Arşivi Sağlık Bakanlığı Sürekli İşçi (İşkur) Tarafından atanılan İşçilerin Son Gelen Toplu Sözleşmeye Göre Olması Günlük Ücretleri

ben bu soruyu sormuştum bunnunla ilgili bişey yok kesilmesi veya kesilmemeis ile ilgili. ben kıst düşünüyorum ama .
  24. Mutemet Arşivi Sağlık Bakanlığı Sürekli İşçi(işkur) Hizmet Zammı ve Yol Yardımı Netten Brüt Bulma

kolay gelsin ilkokul ortaokul normal lise mezunu inşaat boyacısı olarak atanan işçileri hangi özel hizmet tazminatını ve yan ödemeyi uyguladınız. teknisyen de olmuş olmuyorlar.
  25. Mutemet Arşivi Sağlık Bakanlığı Sürekli İşçi (İşkur) Tarafından atanılan İşçilerin Son Gelen Toplu Sözleşmeye Göre Olması Günlük Ücretleri

merhabalar son gelen toplu sözleşmeden sonra günlük ücretleri hangi seviyeye getirdiniz.? örneğin: 20.02.2019 girişli bir işçi yevmiyesi :111,57 30.04.2020 girişli bir işçi yevmiyesi :111,57 11.08.2020 girişli bir işçi yevmiyesi :111,45 bu şekilde tanımladık . ama tamamının gelebileceği son...
  26. Mutemet Arşivi Sağlık Bakanlığı 01.01.2019 -31.12.2020 Dönemi TİS ve Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü Yazısı

özel hizmet tazminatında 5510 dan sonrakilere kesilen sgk gibi bizim de kesmemiz gerekmezmi
  27. Mutemet Arşivi Sağlık Bakanlığı 01.01.2019 -31.12.2020 Dönemi TİS ve Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü Yazısı

teknik ekibin hizmet zammını hesaplarkan aynı yol ücretinde ki gibi netten brüte gitmemiz gerekcek mi. çünkü emsali memura ödeneninin net hizmet zammı ödenir diyor. yapılıyorsa da yapan var sa paylaşablirse sevinirim kolay gelsin.
  28. Mutemet Arşivi Sağlık Bakanlığı 01.01.2019 -31.12.2020 Dönemi TİS ve Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü Yazısı

kolay gelsin . şimdi 20.02.2019 da işkurdan atanan bir işçinin geriye dönük fark bordrosunu hazırlarken "deneme süresinde asgari ücret verilir " dediği için ilk ayı asgari mi vermemiz gerekecek.
  29. Mutemet Arşivi Sağlık Bakanlığı 01.01.2019 -31.12.2020 Dönemi TİS ve Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü Yazısı

bu günlük ücretler konusunda başka fikri olanlarda paylaşırsa çok güzel olur. en azından geriye dönük tekrar fark yapma durumumuz ortadan kalkar.
  30. Mutemet Arşivi Sağlık Bakanlığı 01.01.2019 -31.12.2020 Dönemi TİS ve Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü Yazısı

günlük ücretler konsunda biz de ikilem içersindeyiz. 2019 da giren bir işçiyle 2020 de giren bir işçininde günlük ücreti aynım ıolacak yani 111,45 . genelde döneme göre farklı olmuyor mu eski işçilerde de öyle diye biliyorum.
  31. Mutemet Arşivi Sağlık Bakanlığı 01.01.2019 -31.12.2020 Dönemi TİS ve Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü Yazısı

KOLAY GELSİN .2019 ŞUBATTA İŞKUR TARAFINDAN ATANAN BİR İŞÇİYE MAYIS AYINDA ÖDENEN EK ÖDEMESİNE(810 TL) KIST UYGULAMAMIZ GEREKMEZ Mİ.365 GÜNE 810 TL . 315 GÜNE 699 TL GİBİ OLUYOR.
  32. Mutemet Arşivi Sağlık Bakanlığı 01.01.2019 -31.12.2020 Dönemi TİS ve Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü Yazısı

ÖMÜR BEYİN SON ATTIĞI GÜNCEL EXCELDE 11,57 YÜKSELMİŞ 2019 DA GİREN İŞÇİLER İÇİN . YANİ EN SON OLMASI GEREKEN BİR ÖNCE Kİ ÜCRETİNİN ÜZERİNE 105,50*5,75/100 OLARAK YAPILMIŞ.TABLONUN ALTINDA KALAN BİR TUTAR OLMADIĞI İÇİNDE EN SON YÜKSELECEK TUTAR O GÖRÜNÜYOR DİYECEĞİZ OZMN
  33. Mutemet Arşivi Sağlık Bakanlığı 01.01.2019 -31.12.2020 Dönemi TİS ve Yönetim Hizmetleri Genel Müdürlüğü Yazısı

merhaba elinize sağlık baya işimize yarayacak bi excel olmuş. şu yeni günlük ücret dediği kısımda 87,28 yükselmiş . iyileştirme 5 TL görünüyor ama. orayı nasıl düzenlediniz açıklarsanız sevinirim.
  34. Çözümlendi | Kilitli sürekli işçilerde kıst ikramiye ödemesi

1593670788 Teşekkürler buna bakayim. birşey daha sormak istiyorum. Ocak maaşında ücretsiz izinde OLAN PERSONEL 01/01/2020-10/04/2020 101 Gün ücretsiz izindeydi. 1. ikramiyeyi de alamadı. (365-101=264)264 günlük bir çalışılmışlığı oldu şuan 7,23 gün ikramiye çıkıyor. ikramiye (5+5) bölünerek...
Geri
Üst Alt