Arama sonuçlarınız

1. Ali Nakkaş

Diğer Programlar Avukat Fatura | Yargı Giderleri Hesaplama Programı 2020

argı gideri hesaplama cetveli ilişiktedir. Umarım işinize yarar.
  2. Ali Nakkaş

İşçi Pro Sürekli Işçi Geriye Yönelik Engelli Indirimi 2018

193 Sayılı Gelir Vergisi Engellilik Gelir Vergi İadesi Programı
  3. Ali Nakkaş

Memur Pro Aylıktan Kesme Ceza Hesaplama Programı (1/30) 2018

Arkadaşlar aylıktan ceza kesme ile ilgili yapmış olduğum hesaplama programı ilişiktedir. işinize yarayabilir.
  4. Ali Nakkaş

Çözümlendi | Kilitli İl Dışı Görevlendirme ile gelen Öğretmen Ek Ders Ücretini hangi kurum öder?

Görevlendirilmedi, ek ders ücretleri kadrolarının bulunduğu kurumca ödenir.
  5. Ali Nakkaş

Görüş Yazıları Bünyesinde "özel eğitim sınıfı" bulunan normal okul yöneticileri temininde güçlük zammı alır mı.

Bünyesinde "özel eğitim sınıfı" bulunan normal okul yöneticileri 250 puan temininde güçlük zammı alınacağına dair bakanlık görüşü ilişiktedir.
  6. Ali Nakkaş

Çözümlendi | Kilitli Kadrolu Memurlardan Rapor Kesintisi.

rapor kesintisi hesabı cetveli ilişiktedir.
  7. Ali Nakkaş

Çözümlendi | Kilitli MYS sürekli görev yolluğu damga vergisi oranı

sürekli ve geçici görev yolluklarını % 0,759 oranından hesaplayacaksınız.
  8. Ali Nakkaş

Çözümlendi | Kilitli Otuz Günlük Yıllık izini Memur Ne zaman hakeder?

Arkadaşlar yıllık izinle ilgili Maliye Bakanlığının 154 seri nolu Devlet Memurları Kanunu Genel Tebliği ilişiktedir. Umarım işinize yarar
  9. Ali Nakkaş

Çözümlendi | Kilitli 4/b sözleşmeli öğretmende eğitim yılı hazırlık ödeneği BES kesilirmi

Arkadaşlar BES kesintisi prime esas kazanç üzerinden yapıldığı için başka bir deyişle SSK kesinti yapılan her ödemeden yapıldığından, eğitime hazırlık ödeneğinden BES kesintisi yapılacaktır.
  10. Ali Nakkaş

Çözümlendi | Kilitli Kurumlar Arası Nakil

Arkadaşlar kurum dışı başka bir kuruma atanan personele kişi borcu çıkarılmayacağına diğer bir değişle maaş iadesi alınmayacağına dair Kamu Denetçiliği Kurumunun kararı ilişiktedir.
  11. Ali Nakkaş

Çözümlendi | Kilitli Heyet Raporu alan Memura Rapor Kesintisi Ugulanırmı?

Heyet raporundan Maaş kesintisi yapılmaz, bölge tazminatından kesilir.
  12. Ali Nakkaş

Mutemet Arşivi 5 Yılını Dolduran Sözleşmeli Personellerin Sözleşme Brüt Ücretleri ve neye göre tespit edildiği

Rıdvan hocam teşekkür ederim. Bu esaslar doğrultusunda Unvan ve hizmet sürelerine göre sözleşme ücretini gösterir belge varsa paylaşırsanız sevinirim.
  13. Ali Nakkaş

Mutemet Arşivi 5 Yılını Dolduran Sözleşmeli Personellerin Sözleşme Brüt Ücretleri ve neye göre tespit edildiği

Süleyman hocam ilginize teşekkür ederim. İdari Büro ve Destek görevlilerinin Tahsil durumu (İlköğretim, Ortaöğretim ve Yüksek Öğretim) ve hizmet süresine göre ücret farklılığı var mı?
  14. Ali Nakkaş

Mehmet hocam bendede başka bir bilgi yok. Sizden bir isteğim olacak "İdari Büro Görevlisi ve İdari Destek Görevlisi ile ilgili sözleşme ücreti hakkında bilgiye ihtiyacım var yardımcı olabilirmisiniz.
  15. Ali Nakkaş

Mehmet Akdemir hocam Milli Eğitim Bakanlığının Sözleşmeli Öğretmenlere ait aylık brüt sözleşme ücretini gösterir belgeler ilişiktedir. Bu rakamlar üzerinden her yıl için belirlenen zaman oranlar doğrultusunda hesaplama yapılarak ilgili yıla ait brüt ücret bulunabilir. Ayrıca yıllara ait sözleşme...
  16. Ali Nakkaş

Çözümlendi | Kilitli Yargılama Gideri İcra Ödemesi Hk.

stopaj ve gelir vergisi Mehmet Akdemir hocamın dediği gibi kesilir. Ödeme işlemine gelince, herhangi bir hizmet tertibiyle ilişkilendiriyorsa oradan ödeyebilirsiniz. yoksa 03.04 tertibinden ödeyiniz.
  17. Ali Nakkaş

Çözümlendi | Kilitli Yargılama Gideri İcra Ödemesi Hk.

Mahkeme harcı ve giderlerine ait yazılar ile ödeme hesabı cetveli ilişiktedir. Umarım işinize yarara kolay gelsin.
  18. Ali Nakkaş

Mutemet Arşivi Valilik Tarafından Emeklilik Onayı Alınan Bir Memura Emekli Yolluk Tazmniatı ödenirmi?

Hüseyin Çevik bey Arkadaşım kimin neyi ödeyeceğine dair MEB strateji Geliştirme Başkanlığının "Cari Ödenekler Kullanımı" konulu yazısı ilişiktedir. Bilgilerinize
  19. Ali Nakkaş

Çözümlendi | Kilitli Mahkeme Kararı ile Sürekli Görev Yolluğu Faizi İle Ödenmesi

Tuğrul hocam benim gönderdiğim sürekli görev yolluğu programın giriş sayfasında faiz oranı ve faizin başlangıç tarihini yazarlarsa yasal faizi de hesaplar bilginiz olsun
  20. Ali Nakkaş

Çözümlendi | Kilitli Diğer Görevlerden dolayı Tahakkuk edilen brüt Ücretin Vergi Matrahına İlave edilmesi

Arkadaşlar gelir vergisi matrahının birleştirilmesi hakkındaki MEB Ortaöğretim Genel Müdürlüğünün yazısı ektedir.
  21. Ali Nakkaş

Görüş Yazıları Diğer Görevlerden dolayı Tahakkuk edilen brüt Ücretin Vergi Matrahına İlave edilmesi

Arkadaşlar gelir vergisi matrahının birleştirilmesi hakkındaki MEB Ortaöğretim Genel Müdürlüğünün yazısı ektedir.
  22. Ali Nakkaş

Çözümlendi | Kilitli Görevlendirme ile Sözleşmeli Öğretmen Ekders Ödemeleri ve Sigorta Primleri

Arkadaşlar Ek Ders Saatlerine İlişkin Kararın 16. Maddesinde "Ek Ders Ücreti Öğretmenin Kadrosunun Bulunduğu Kurumca Ödenir" denilmektedir. Bu nedenle; Kurs verdiği okul tarafından ek ders çizelgesi hazırlanarak kadrosunun olduğu okula gönderecek ve ek ders ücreti kurumunca ödenecektir.
  23. Ali Nakkaş

Çözümlendi | Kilitli e-devletten mutemete gönderilen aile bildirimleri nasıl imzalattırılıyor?

Arkadaşlar Muhasebat Genel Müdürlüğünün yayınlamış olduğu 13/11/2017 tarihli Aile Durumu ve Aile Yardımı Bildiriminin e-devlet üzerinden gönderilmesine ilişkin uygulama kılavuzunun 4.sayfası ilişiktedir. Bildirim belgesinin ıslak imzalı alınmasına gerek bulunmamaktadır. Denilmektedir. Bilgilerinize
  24. Ali Nakkaş

Çözümlendi | Kilitli vekalet edilen kadronun yan odeme oraninin asli kadrodan dusuk olmasi

Vekalet de zam ve tazminat farklarının ödenmesi hususunda Mali Bakanlığının görüş yazısı ilişiktedir.
  25. Ali Nakkaş

Çözümlendi | Kilitli 14 Haziran başlayan sözleşmeli öğretmen eğitime hazırlık ödeneği alır mı?

Ertuğrul hocam, ilgili öğretmeni "14/06/2019 günü mesai bitimi" itibariyle göreve başlamıştır diye yazılsa durum nasıl olur.
  26. Ali Nakkaş

Programlar Yasal Faizli Yolluk Hesaplama Programları (Anonim)

Tuğrul hocam site için yapmış olduğunuz çalışmaları takdirle karşılıyorum. Acizane arkadaşların yararlanması için bir nebze katkıda bulunmuş isem ne mutlu bana kolay gelsin
  27. Ali Nakkaş

Programlar Yasal Faizli Yolluk Hesaplama Programları (Anonim)

Bu proğram, Tüm okul ve kurumlarımızın personel atamalarında yapılacak olan sürekli görev yolluğu hesaplamasını yapmak için hazırlarmıştır. 1-Sürekli görev yolluğunu mevzuata uygun bir şekilde yapmak için Harcırah Kanununu okuyup, proğrama eklemiş olduğum görüş yazılarını incelemenizi...
  28. Ali Nakkaş

Mutemet Arşivi Kesenek Bilgi Sisteminde Borçlanma 4C Tahsilat İşlemine İlişkin Duyuru

Askerlik Borçlanmaları genelde 2003 yılında yapılmış, ben 4 personelin bilgilerini girdim. Dönem Yılana: 2003 Ay Kısmına : Ödeme yapıldığı ay rakam olarak girilecek. Mesela Ocak ayı için 1 rakamını girdim. Tutar kısmı : Bizin personel için ocak ayında 74.000.000 kesinti yapılmış bu...
  29. Ali Nakkaş

Mutemet Arşivi Hayırlı Ramazanlar

Allah cümlemizi ramazanı şerife yakışır bir şekilde yaşamamızı sağlık, mutluluk ve huzur içinde bayrama erişmemizi nasip etsin.
  30. Ali Nakkaş

Çözümlendi | Kilitli Sözleşmeli Öğretmen (4B) l-ll dönem Eğitim Öğretim ödeneğinden Sigorta ve BES kesilirmi?

Arkadaşlar biliyorsunuz BES kesintisi SGK pirimi ve emekli keseneği matrahına esas kazançların üzerinden yapılmaktadır. Milli Eğitim Bakanlığının 657 sayılı Devlet Memurları Kanunu' nun 4/B maddesi kapsamında sözleşmeli öğretmen olarak çalışanlara ödenen eğitim öğretim yılına hazırlık...
  31. Ali Nakkaş

Çözümlendi | Kilitli Teknisyen üst öğrenim

Arkadaşlar 27 Mart 1998 tarih ve 23299 sayalı Resmi Gazetede yayımlanan 151 seri numaralı (Devlet Memurları Kanunu Genel Tebliği) ni inceleyiniz D- UYGULAMA İLE İLGİLİ ORTAK AÇIKLAMALAR 4- Kadroları teknik ve sağlık hizmetleri sınıfında bulunan personelden, görevleriyle ilgili bir üst öğrenimi...
  32. Ali Nakkaş

Çözümlendi | Kilitli Geriye dönük ödemede vergi matrahı güncellemesi yapılacak mı?

Evet 2019 yılının vergi matrahına eklenecektir.
  33. Ali Nakkaş

Çözümlendi | Kilitli Ücretsiz izin hk.

Keseneklerin son gönderme gününe daha zamanın var. EMSAN cetvelinde %12 GSS haricindeki kesenekleri silin , Saymanlığınıza (Malmüdürlüğü -Muhasebe Müdürlüğü) nüze gönderin ve saymanlığınıza resmi bir yazı yazın, yazıda %12 GSS hariç diğer keseneklerin tutarlarını yazarak mahsup edilmesini...
  34. Ali Nakkaş

Çözümlendi | Kilitli 4ay Acikta kalip daha sonra ihraç edilen cezaevi ogretmeni komisyon karari ile goreve döndüğünde;

Mehmet hocam, Eğitim Öğretim Yılına Hazırlık Ödeneği ilgilinin fiili olarak göreve başlama tarihi itibariyle ödeneceğine ait MEB strateji Genel Başkanlığının yazısı ilişiktedir.
Geri
Üst Alt