Arama sonuçlarınız

1. Mutemet Arşivi 3 Aylık Sendika Ödeneğinin Geri İstenmesi

arkadaşlar eğer alınmıyorsa bununla ilgili belge varmı
  2. Mutemet Arşivi 3 Aylık Sendika Ödeneğinin Geri İstenmesi

Arkadaşlar 02/01/2018 tarihinde x sendikasından istifa edip 03/01/2018 tarihinde başka bir sendikaya üye oldum. X sendikası temsilcisi 3 aylık ödenen sendika ödeneğinin geri ödenmesi gerektiğini söyleyip 25/06/2001 tarihli 4688 sayılı kanunu göstererek ödemenin iadesini talep ediyor. Ben...
  3. Mutemet Arşivi Nöbet ve İcap Hesaplama Programı

Arkadaşlar istemeden karışıklığa yol açtım galiba.Tecrübesizliğime verin.Ama Harun bey gerçekten emek sarf ederek mükemmel bir hesaplama programı yapmışsınız.Emeğinize sağlık.Demek istediğim programa yazdığım aynı rakamı hesap makinesiyle hesaplandığında farklı çıktığı idi. Teşekkür ederim
  4. Mutemet Arşivi Nöbet ve İcap Hesaplama Programı

Harun Bey Mutemetliğe yeni geçtim ve programınızda hesaplama yaparken nöbet saati ve nöbet ücretini hesapladığımızda program ve hesap makinesi doğru vermiyor idarecimizde bordroda sizin (programın) 8.65 * 24= 207,49 hesaplıyor. Hesap makinesinde ise 8.65*24=207,6 çıktığı için denetimde sıkıntı...
  5. Mutemet Arşivi Nöbet ve İcap Hesaplama Programı

Harun Bey Nöbet programınız çok güzel oluş ancak, saat ücretlerinde 1 saat ücretini doğru hesaplıyor, nöbet saati arttıkça eksik veya fazla brüt hesaplama yapıyor. Örneğin 10 saat özellikli birim 12,97 *10 = 129,70 olacak iken program 129,60 veya 129,80 hesaplıyor. Bu durumuda düzeltirseniz çok...
  6. Mutemet Arşivi ziraat bes duyuru

Bu duyuruya göre ne yapmalıyız Halil bey banada bu duyuruya göre işlemlerin tamamlatılması diye mesaj geldi eksik yaptığım bir şey mi var acaba
  7. Mutemet Arşivi Döner Sermaye BES Banka Aktarım işlemleri

ama dosya durum izlemede yüklediğim personelleri hatalı gösteriyor bir şey yapmam gerekirmi
  8. Mutemet Arşivi Döner Sermaye BES Banka Aktarım işlemleri

Arkadaşlar ziraat hata kodu olarak ..... T.C. Kimlik numaralı müşterinin 9158445647 nolu teklifi vardır. bunu veriyor ne anlama geliyor acil yardım
Geri
Üst Alt