Arama sonuçlarınız

1. Mutemet Arşivi Nöbet Ücretleri Ekops Sisteminden Yapılacak

ekops il koordinatörlerine 21.03.2022 tarihinde online olarak eğitim verilecek.. ekopsta nöbet bodrosu 01.04.2022 tarihinde kullanıma açılacak.
  2. Mutemet Arşivi Nöbet Ücretleri Ekops Sisteminden Yapılacak

2022 mart ayından geçerli olmak üzere , Nöbet hesaplamaları ekopstan yapılacak. gelen bilgi bu şekilde. 1647589952 edit: Bodro hesaplamaları ekopsta 1 nisandan itibaren açılacak
  3. Çöp Kutusu Ekops ; Ocak 2022 Sabit Farkları Hesaplaması Için Neyi Bekliyor ?

Kbs açılalı ii gün oldu ama hala EKOPS farklar için kapalı....neden hesaplamalara açılmadığı için bilgisi olan varmı.
  4. Mutemet Arşivi 2022 Yılı Ocak Ayı İlave Tediyelerden Vergi İstisnası Uygulanacakmı

ben biraz önce bir personelin ocak maaşını hesaplattım.. ocak 14 + tediye + ocak maaş = istisna 638,01 tutuyor.... ocak ayı tam maaşta vergiyi tüm kesiyor....
  5. Mutemet Arşivi 2022 Yılı Ocak Ayı İlave Tediyelerden Vergi İstisnası Uygulanacakmı

Merhaba, 2022 Yılı Ocak ayının 28'inde ilave Tediyelerden vergi muafiyeti uygulanacakmı?
  6. Çözümlendi | Kilitli 24 saat çalışan işçi ramazanda oruc tuttugu icin verdigi dilekceye gore bir gun icin kac öğün yemek parasi odenir?

işcinin işe geldiği günler için ve öğle yemeği için bir öğün 12,98 tl üzerinden ödeme yapmayı düşünüyorum... gece çalışanlar yemek yediği için bu haktan yararlanamayacaklar..
  7. Mutemet Arşivi 4D İşçi ödüllendirme

ben görüş yazdım , cevabını bekliyorum
  8. Mutemet Arşivi 4D İşçi ödüllendirme

Konu hakkında strateji geliştirme dairesi yazı hazırlıyor
  9. Mutemet Arşivi 696 khk ve Sürekli İşçiLerin Günlük Yevmiyeleri

tabiki bakanlık yazısını bekleyeceğiz ama , geçen dönmelerden tecrübe ile aynı yazı gelecektir zaten
  10. Mutemet Arşivi 696 khk ve Sürekli İşçiLerin Günlük Yevmiyeleri

111.45 ve 106,10, dan devam o zaman, Peki bu rakamlar yeni asgari ücretin altında kalıyor,
  11. Mutemet Arşivi 696 khk ve Sürekli İşçiLerin Günlük Yevmiyeleri

Yeni asgari ücret üzerindenmi ödeyeceğiz, 119.25 TL, den
  12. Mutemet Arşivi 2020 Aralık ayı enflasyon oranı açıklandı!

Aralık 2020'nin haziran 2020'ye göre indeks değişim oranını ben tüik sitesinde bulamadım arkadaşlar, işcilerin geçiçi madde 3 ve ücret zammı için lazım galiba....
  13. Çözümlendi | Kilitli MYS-Sürekli İşçi Yıllık kıdem Tazminatı Karşılıkları

Arkadaşlar işcilerin yıllık kıdem tazminatları karşılıklarını mys,den nasıl yapacağız...harcama ve ödeme kodları nelerdir... normal kıdem tazminatı gibi olmuyor galiba...
  14. Çözümlendi | Kilitli uzman hekim olarak ünvanı değişen Araştırma Gör. maaş ve ek ödeme farkı

26.11.2020 kurumumuza uzman tabib derecesi 5/1 olarak atanan bir doktor, 14.12.2020 tarihine kadar tüm hakedişlerini eski kurumundan araştırma görevlisi olarak almıştır.derecesi 4/1 26.11.2020 tarihinden 14.12.2020 tarihleri arası uzman doktor maaş ve sabit farkı alabilirmi... eğer alır ise...
  15. Çözümlendi | Kilitli Sürekli İşçi Hafta Tatili Çalışması, Gece Çalışması

pazartesi için vermiyorsunuz zaten , pazar gece 4 saat çalıştığı için hafta tatili yevmiyesi olur...
  16. Çözümlendi | Kilitli Sürekli İşçi Hafta Tatili Çalışması, Gece Çalışması

Haftalık çalışma saati 45 saati geçmiş ise 2 tatil yevmiyesi verilir.
  17. Görüş Yazıları 696 KHK ile sürekli işçi kadrolarına geçişleri yapılan işçilerin biten sözleşmesi hakkında yazı

sendikanın liste göndermesine gerek yok,,, kurumunuzda bulunan işciler 01.11.2020 tarihli dilekçe vermeleri yeterli olacaktır.... sendika listeleri yollayacaktır zaten...
  18. Görüş Yazıları 696 KHK ile sürekli işçi kadrolarına geçişleri yapılan işçilerin biten sözleşmesi hakkında yazı

SAĞLIK BAKANLIĞI KONU İLE ALAKALI İKİNCİ BİR YAZI YAYIMLAYACAK ÖĞLEDEN SONRA , BEKLİYORUZ...
  19. Mutemet Arşivi 15.10.2020-31.10.2020 tarihleri Arası Sürekli İşçi Sosyal Yardımları Nasıl Yapılmalı ?

1,sendika aidatı 14 günlük kıstmı yapılacak. 2, 17 günlük ve 14 günlük tanımlama nasıl olacak. 3, Agi meselesi nasıl olacak. 4,sosyal yardım, hizmet zammı kıstmı olacak. 5, 17 günlük çoçuk yardımı ve yakacak yardımı kıstmı olacak.
  20. Mutemet Arşivi 15.10.2020-31.10.2020 tarihleri Arası Sürekli İşçi Sosyal Yardımları Nasıl Yapılmalı ?

696 işcilerin sözleşmesinde en son 01.07.2020-31.10.2020 tarihleri arasındaki ücretlere yüzde 4 zam yapılır diyor,,,,onun dışında herhangi bir ibare yok eğer yeni tis den yararlanacaklarsa günlük ücretlerinin 01.11.2020 tarihinden itibaren 111,45 tl olması gerektiğini düşünüyorum.
  21. Editörün Seçimi İşkur Tarafından Atanan Yeni İşçiler Hk.

yeni başlayan işcilere Bayramda bir günlük fazla yevmiye verilecek.
  22. Çözümlendi | Kilitli 45 Gün Heyet Raporu alan işçinin Maaş ve SGK İşlemleri

Kurumumuzda toplu sözleşme imzalamayan sürekli işcilerden bir arkadaşımız 45 gün heyet raporu aldı. bu durumda işcinin bodrosu ve puantajında ayrıca sgk bildiriminde ne gibi işlemler yapacağız.
  23. Mutemet Arşivi Yeni açıklanan ek ödeme lise Mezunu

şu an değişik haber sitelerinde değişik hesaplamalar var.bekleyip göreceğiz
  24. Çözümlendi | Kilitli Sürekli İşçi Çalışma Saatleri

Yasaya göre akşam 20 ile sabah 06 arası gece çalışması olarak geçer. 10 saat yani
  25. Çözümlendi | Kilitli Halkbank DTO Şablonu

bir örneğini attım , kurumun ibanını ve müşteri numarasını ekleyebilirsiniz...yalnız bu dto da sıfır rakamını kabul etmiyor...txt gönderdiğinizde banka mailine ret cevabı geliyor....çözümü boş bir sekmeyi kopyalayıp rakamları tekrar yazmanız...
  26. Çözümlendi | Kilitli 2020 Yılı Asgari Ücrete Göre İşkur İşçilerine Ait Zam Oran Ve Miktarı

01.01.2020 deki çalışan işçiye ekim 2019daki yazımız gereği zam yapın diyor. 01.01.2020 deki yeni asgari ücretin üzerine yüzde 5,5 zam verin demiyor.
  27. Çözümlendi | Kilitli 2020 Yılı Asgari Ücrete Göre İşkur İşçilerine Ait Zam Oran Ve Miktarı

arkadaşlar 98,10 tl, zam yok. bu yazı bilgilendirme amaçlı yayınlamışlar. 1578593686 ilgi a yazımız gereğince diyor.yani ekim 2019 'daki yazımız gereğince diyor. yani burada paylaştığımız protokol gereği zam yapacaksınız diyor. lütfen dikatlice bir daha okuyun
  28. Çözümlendi | Kilitli 2020 Yılı Asgari Ücrete Göre İşkur İşçilerine Ait Zam Oran Ve Miktarı

haklısın Arkadaşım bu hep böyle olmuştur.bütün yükü mutemetler çeker. zamanında açıklayıcı yazıyı yazsalar bu işler böyle olmaz
  29. Çözümlendi | Kilitli 2020 Yılı Asgari Ücrete Göre İşkur İşçilerine Ait Zam Oran Ve Miktarı

arkadaşlar elinizdeki protokole göre incelerseniz sevinirim, ayrıca türk iş le yapılan görüşmede 2019 son günündeki brüt ücrete yüzde 3+ enflasyon farkı verildiği zaman yeni asgari ücretin altında kaldığı bu sebeble sadece yeni asgari ücretin verileceği söylenmiştir. eğer yeni asgari ücretin...
  30. Çözümlendi | Kilitli 2020 Yılı Asgari Ücrete Göre İşkur İşçilerine Ait Zam Oran Ve Miktarı

türk-iş ile yapılan görüşme sonucu işkur ücretlerine zam yok.. yeni asgari ücret olan 2943 TL üzerinden devam ediyoruz.
  31. Mutemet Arşivi 2020 yılı asgari ücrete Göre Taşeron İşçilere ait Zam Oran ve Miktarı

tuğrul bey, 4/d işcilerin ücret zammında sıkıntı yok. yüzde 4 olarak 2020 asgari ücrete ekleyeceğiz... bizim kafamızın karıştığı konu işkur işcileri , elimizde sağlık bakanlığının ek ücret zammı konulu yazısını bu konu içerisine ekledim..bu yazıya göre eklenen zamlarla( yüzde 3 + enflasyon...
  32. Çözümlendi | Kilitli 2020 Yılı Asgari Ücrete Göre İşkur İşçilerine Ait Zam Oran Ve Miktarı

sizin bahsettiğiniz 4/d işcileri için , bizim bahsettiğimiz işkur işcileri için
  33. Mutemet Arşivi 2020 yılı asgari ücrete Göre Taşeron İşçilere ait Zam Oran ve Miktarı

sağlık bakanlığının Sürekli işci ücret zammı ve iş sözleşmesi eki adlı yazı var zaten,biz o yazıya istinaden yorum yapıyoruz , ömür bey başka yazı varsa bizi aydınlatırsanız sevinirim. o yazıyı ben bu konu içerisinde paylaştım..herşey açık ve net gibi duruyor. yüzde 4 zam nerden çıktı acaba.
Geri
Üst Alt