Murat ELÇİ kullanıcısının son içeriği

1. Mutemet Arşivi Nöbet Ücretleri Ekops Sisteminden Yapılacak

ekops il koordinatörlerine 21.03.2022 tarihinde online olarak eğitim verilecek.. ekopsta nöbet bodrosu 01.04.2022 tarihinde kullanıma açılacak.
  2. Mutemet Arşivi Nöbet Ücretleri Ekops Sisteminden Yapılacak

2022 mart ayından geçerli olmak üzere , Nöbet hesaplamaları ekopstan yapılacak. gelen bilgi bu şekilde. 1647589952 edit: Bodro hesaplamaları ekopsta 1 nisandan itibaren açılacak
  3. Çöp Kutusu Ekops ; Ocak 2022 Sabit Farkları Hesaplaması Için Neyi Bekliyor ?

Kbs açılalı ii gün oldu ama hala EKOPS farklar için kapalı....neden hesaplamalara açılmadığı için bilgisi olan varmı.
  4. Mutemet Arşivi 2022 Yılı Ocak Ayı İlave Tediyelerden Vergi İstisnası Uygulanacakmı

ben biraz önce bir personelin ocak maaşını hesaplattım.. ocak 14 + tediye + ocak maaş = istisna 638,01 tutuyor.... ocak ayı tam maaşta vergiyi tüm kesiyor....
  5. Mutemet Arşivi 2022 Yılı Ocak Ayı İlave Tediyelerden Vergi İstisnası Uygulanacakmı

Merhaba, 2022 Yılı Ocak ayının 28'inde ilave Tediyelerden vergi muafiyeti uygulanacakmı?
  6. Çözümlendi | Kilitli 24 saat çalışan işçi ramazanda oruc tuttugu icin verdigi dilekceye gore bir gun icin kac öğün yemek parasi odenir?

işcinin işe geldiği günler için ve öğle yemeği için bir öğün 12,98 tl üzerinden ödeme yapmayı düşünüyorum... gece çalışanlar yemek yediği için bu haktan yararlanamayacaklar..
  7. Mutemet Arşivi 4D İşçi ödüllendirme

ben görüş yazdım , cevabını bekliyorum
  8. Mutemet Arşivi 4D İşçi ödüllendirme

Konu hakkında strateji geliştirme dairesi yazı hazırlıyor
  9. Mutemet Arşivi 696 khk ve Sürekli İşçiLerin Günlük Yevmiyeleri

tabiki bakanlık yazısını bekleyeceğiz ama , geçen dönmelerden tecrübe ile aynı yazı gelecektir zaten
  10. Mutemet Arşivi 696 khk ve Sürekli İşçiLerin Günlük Yevmiyeleri

111.45 ve 106,10, dan devam o zaman, Peki bu rakamlar yeni asgari ücretin altında kalıyor,
Geri
Üst Alt