meteoroloji

  1. Süleyman Kambuk

    Çözümlendi | Kilitli kadro karşılığı sözleşmeli personel tayın bedeli alabilir mi?

    kadro karşılığı sözleşmeli personel tayın bedeli alabilir mi.? BAZI KAMU PERSONELİNE TAYIN BEDELİ VERİLMESİ HAKKINDA KANUN Madde 1 – (Değişik: 23/2/1995 - 4079/2 md.) (1) Barışta ve savaşta Milli Savunma Bakanlığı bütçesine bağlı fiili kadrolarda bulunan subay, askeri memur, astsubay, uzman...
Üst Alt