Mutemet Arşivi KBS Giyim Yardımı İle İlgili Duyuru 2014/26

• Konbuyu başlatan MemurHaber
  • Başlangıç tarihi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

MemurHaber

Misafir
Konu Sahibi
[font=arial, helvetica, sans-serif]KBS Sisteminde hazırlanan Sosyal Hak ve Yadım Ödemeleri Modülü içinde bulunan Giyim Yardımı uygulamasının yazılı ve testleri...
İçeriğin tamamını görüntülemek için Özel Üye olmanız gerekmektedir.

Üye

Misafir
Konu Sahibi
prozac34' Alıntı:
3. maddeye göre ücretlerinimi ödeyeceğiz.Ama bu maddedekiler ayni olarak verilecektir diyor yönetmelik.Bu durumda nakdi olarak ödememe yapmamız doğru
olurmu.
...

Özgen Dülger

Altın Üye

Altın Üye
Tamam herşey güzelde 3.maddede hastanelerde çalışan 112 personelinden bahsedilmemiş.Diyelimki sizin dediğiniz gibi o maddede sayılanlar gibi düşünürsek Hastanede çalışan acil tıp teknisyenlerine...

Üye

Misafir
Konu Sahibi
hayret bir şey ne biçim genelge bu durum zaten davalık oldu.
bende att kadrosu yok.ama başka illerdeki arkadaşlarıma sordum.kapalı alan yani hastanede çalışan att ye ayni verende var para verende...

Özgen Dülger

Altın Üye

Altın Üye
Yani o kadının yorumuna göremi hareket edeceğiz ya.Böyle saçmalık olurmu. Yönetmeliğin hiç biryerinde yazmıyor ama o kafasına göre yorumluyo o zaman bende kafama göre yorumlarsam att ünvanında...

Üye

Misafir
Konu Sahibi
hocam etik açıdan bakarsak sabaha kadar anlatırız :)haklısınız kişi açık alanda çalışmaya başlarsa durum ne olacak siz en iyisimi att kapalı alanda ise sağlık memuru olarak değerlendirip 2 iş...

Özgen Dülger

Altın Üye

Altın Üye
Haklısınız sabaha kadar konuşsak boş.Dediğiniz gibi yapmayı düşünüyorum.Ama bu seferde şu soru aklıma takılıyor.Kişiye iş önlüğü verip hemşire formasını giymesini zorlamak ne kadar mantıklı.İş...

Üye

Misafir
Konu Sahibi
Bakanlık karışmaz cetveli hazırlayan maliye verdiğim numarayı arayın genelgeyi yazan onlar

Özgen Dülger

Altın Üye

Altın Üye
Verdiğiniz numarayı aradım.Oradaki kadın Yönetmeliğin 13-a Maddesine göre görev yeri neyse ona göre uygulama yapacaksınız dedi.Yani idari kısımda çalışan bir ATT ye iş önlüğü .Acilde çalışan ATT...

Üye

Misafir
Konu Sahibi
hocam idari memur derken vhki mi yoksa düz memur ünvanın danmı bahsediyorsunuz.düz memura verilmez çünkü

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Çevrim içi üyeler

Şu anda çevrim içi üye yok.

Online istatistikleri

Çevrim içi kullanıcılar
0
Çevrim içi ziyaretçiler
266
Toplam ziyaretçi
266

Beğenilen Konular

Geri
Üst Alt